19 marca Indyjski Magiczny Ogród Muzyczny

Zapraszamy na spotkania muzyczne z kulturą Indii dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat do PROMu Kultury Saska Kępa, o godzinie 10.30 oraz 12.00.

Olśniewające kolorami, pachnące przyprawami, dźwięczące sitarem i tablą, baśniowe Indie od wieków fascynowały podróżników, a i dzisiaj ściągają ciekawskich z całego świata.
W naszym niezwykłym ogrodzie zbliżymy się do nich poprzez baśnie, muzykę i taniec. Bajki to z pewnością dobry trop, być może to one właśnie przyciągają nas do tego pięknego kraju. Opowiadają o książętach zaklętych w zwierzęta, o słoniach, tygrysach, o maharadżach, braminach, losach zwykłych ludzi. W naszej magicznej podróży do Indii towarzyszyć nam będą wizualizacje Kolor Kolektyw, Magdalena Niernsee – tancerka khatak , muzycy: Sebastian Wielądek (flet bansurii, tampura), Bart Pałyga (sarangi, śpiew gardłowy), Janek Kubek (bębny indjskie) oraz prowadząca spotkanie Natalia Leszczyńska.

godz. 10:30 Kup bilet

godz. 12:00 Kup bilet

www.dziecieceogrody.pl

Bilety w cenie 10 zł zarówno dla dzieci jak i dorosłych dostępne są w systemie www.ebilet.pl , w punktach sprzedaży eBiletu oraz w Promie Kultury Saska Kępa, adres 03-973 Warszawa, ul. Brukselska 23 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu koncertu.
Honorujemy bilety wyświetlane na urządzeniach elektronicznych.

Julia Dmeńska – koordynator
e-mail: dzieciece@ogrodymuzyczne.pl
kom. 603 345 949

Katarzyna Konciak-Barańska – z-ca koordynatora
e-mail: katarzyna.konciak@muzykajest.pl
kom. 605 225 849

Dziecięce Ogrody Muzyczne

Dziecięce Ogrody Muzyczne - 2016

realizacja: estinet.pl