Terminy wydarzeń dla szkół

Zima w mieście z Dziecięcymi Ogrodami Muzycznymi

Zapraszamy na spotkania artystyczne dla dzieci w wieku 5 – 10 lat w dniach 28 – 31 stycznia 2019.

Podczas spotkań królować będzie muzyka oraz sztuki wizualne. Spektakle połączą koncerty znakomitych muzyków z opowieściami o kulturze Indii.

czytaj więcej

12 i 13 grudnia Dziecięce Ogrody Muzyczne – Niemcy

Czy lubicie porozmawiać sobie z kolegami i koleżankami z sąsiedztwa o tym co u nich słychać, o ulubionych piosenkach czy zabawach? Czasem magiczna podróż nie musi być daleka i egzotyczna.

czytaj więcej

21 i 22 listopada Dziecięce Ogrody Muzyczne – Węgry

W węgierskim ogrodzie muzycznym zabrzmią wiejskie cymbały i cygańskie skrzypce, a do tańca spróbuje nas porwać ognisty czardasz.

czytaj więcej

17 i 18 października Dziecięce Ogrody Muzyczne – Chiny

Dalekie, potężne i tajemnicze Chiny, z liczącą ponad 3000 lat kulturą, od zawsze fascynowały podróżników, kupców, kolekcjonerów i artystów.

czytaj więcej

26 i 27 września Dziecięce Ogrody Muzyczne – Skandynawia

Skandynawia, magiczna, trochę chłodniejsza, a czasem bardzo zimna, bo położona na północy naszego kontynentu, obejmuje trzy kraje: Norwegię, Szwecje i Danie. 

czytaj więcej

Lato w mieście 2018 z Dziecięcymi Ogrodami Muzycznymi

Zapraszamy na spotkania artystyczne dla dzieci w wieku 6 – 12 lat w 4 kolejne wakacyjne środy. Podczas spotkań w ramach Dziecięcych Ogrodów Muzycznych królować będzie muzyka oraz sztuki wizualne. Spektakle połączą koncerty znakomitych muzyków z opowieściami o kulturze różnych krajów.

czytaj więcej

6 i 7 czerwca Dziecięce Ogrody Muzyczne – Indie

Olśniewające kolorami, pachnące przyprawami, dźwięczące sitarem i tablą, baśniowe Indie od wieków fascynowały podróżników, a i dzisiaj ściągają ciekawskich z całego świata.

czytaj więcej

16 i 17 maja Dziecięce Ogrody Muzyczne – Polska

W naszym Muzycznym Ogrodzie odwiedzi nas Kusy Janek z przyjaciółmi. Nareszcie też zabrzmi polska muzyka i to za sprawą słynnych gości: Janusza i Kai Prusinowskich, Piotra Piszczatowskiego oraz ich Teatrzyku „Słuchaj uchem”.

czytaj więcej

25 i 26 kwietnia Dziecięce Ogrody Muzyczne – Hiszpania

Tak jak w Alhambrze, czy Sewilli, również w naszym Dziecięcym Ogrodzie zabrzmi gitara i flamenco, kastaniety, wspólne klaskanie i Ole!

czytaj więcej

Dziecięce Ogrody Muzyczne w II semestrze roku szkolnego 2017/2018

Zapraszamy serdecznie do Dziecięcych Ogrodów Muzycznych w semestrze wiosennym. Od lutego do czerwca czeka na Was 5 barwnych, wypełnionych muzyką i opowieściami spektakli. Odwiedzimy Afrykę, Włochy, Hiszpanię, Polskę oraz Indie.

czytaj więcej
Dziecięce Ogrody Muzyczne

Dziecięce Ogrody Muzyczne - 2016

realizacja: estinet.pl